O nas

Zadbaj o swój biznes, my zajmiemy się Twoją stroną internetową.

360DigitalCare to agencja marketingu cyfrowego, która wykorzystuje technologię i know-how w zakresie marketingu z prostym, skoncentrowanym podejściem do każdego projektu. Pomagamy małym i średnim firmom na całym świecie w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z marketingiem cyfrowym. Zespół 360DigitalCare z siedzibą we Wrocławiu może pochwalić się multidyscyplinarnym zespołem kompetentnych, myślących przyszłościowo profesjonalistów, gotowych pomóc Ci w zaspokojeniu Twoich potrzeb.

360WebCare koncentruje się na zapewnieniu stałej opieki i konserwacji Twojej witryny. Twoja witryna jest podstawą obecności Twojej firmy w Internecie, a odpowiednie monitorowanie i konserwacja są niezbędne, aby była aktualizowana, szybko ładowana i skuteczna. Może nie znajduje się na szczycie listy rzeczy do zrobienia, ale bez odpowiedniej konserwacji Twoja witryna może być otwarta dla hakerów, tracić rankingi Google i mieć nieaktualne wtyczki i linki. Właściwa konserwacja utrzymuje witrynę w dobrym stanie i zapobiega awariom, które później mogą być trudne do naprawienia.

Naszą dewizą jest „Ty dbasz o swój biznes, my zadbamy o Twoją stronę internetową”.

Wierzymy, że odpowiedni zespół ludzi, w połączeniu z odpowiednim zestawem umiejętności, pasji, talentu i ogromnym głodem rozwoju jest niezbędnym i fundamentalnym rdzeniem każdej historii sukcesu. Współpracując z zespołem ludzi, którzy podzielają ten sposób myślenia, możemy zapewnić znakomite wyniki.

360WebCare

Założycielie 360DigitalCare

 • Krzysztof Dróżdż Co-Founer 360DigitalCare.pl

  Krzysztof Dróżdż

  Co-Founder

  Informatyk z wykształcenia, magister informatyki (Uniwersytet Wrocławski), z zawodu programista. Od 2005 roku fan WordPressa, którego ceni za prostotę, intuicyjność i szybkość wdrożenia.

  Wdrażał WP dla takich marek jak Próchnik, Browar Czarnków czy ScanMed, Sewell & Kettle Lawyers, Chefin i wielu innych. W zakresie WP współpracował również z Ministerstwem Edukacji. Programista WordPress i PHP głównie tworzący niestandardowe motywy, wtyczki i rozwiązania w oparciu o potrzeby klientów. Jest także głównym współautorem WordPress i Stack Exchange. Jest organizatorem i prelegentem WordCamp. Z wykształcenia informatyk, z tytułem magistra inżyniera Uniwersytetu Wrocławskiego, z zawodu programista. Od 2005 roku jest fanem WordPressa, doceniając jego prostotę, intuicyjność i szybkość wdrożenia.

  Profil na LinkedIn

 • Marek Dziok Co-Founder 360DigitalCare.com

  Marek Dziok

  Co-Founder

  Marek jest marketerem z doświadczeniem w zakresie marketingu i sprzedaży oraz w zakresie opracowywania i wdrażania strategii i produktów dla przedsiębiorstw w dziedzinie finansów i technologii w Europie, Australii i Stanach Zjednoczonych.

  Zorientowany na nowe wyzwania, start-up’y i re-engineering, Marek koncentruje się na marketingu cyfrowym i tworzeniu połączenia między rynkami rzeczywistymi i internetowymi. Określa się jako uczący się przez całe życie marketer, posiadający ducha przedsiębiorczości i doświadczenie w poszerzaniu zasięgu marki i zapewnianiu satysfakcji z ROI/ROAS na poziomie Executive.

  Marek jest również współzałożycielem startupów Chefin, 360DigitalCare i Moavo.

  Profil na LinkedIn